Novinky

Pripravili sme pre Vás nové služby:
Interiérová grafika
CarWrapping
Sites screenshot #1

interiérová grafika

Potrebujete poradiť pri zariaďovaní firmy, kancelárie alebo bytu? Neviete si predstaviť, akú tapetu alebo žalúziu zvoliť do vašich priestorov? Kam zavesiť fotku či obraz a aký by sa tam práve hodil? Alebo si chcete spríjemniť, zútulniť a doladiť podľa svojho vkusu už zariadené priestory?

Našli ste RIEŠENIE!!!

Naša spoločnosť vám ponúka novú  službu – interiérová grafika. Naši grafici vám vytvoria grafické návrhy interiérov podľa vašich požiadaviek a predstáv zamerané na návrhy a výrobu:

tapiet na mieru – s motívom vašich vlastných fotografií na doladenie atmosféry v priestoroch alebo z už existujúcich databáz fotografií

žalúzií, japonských stien s potlačou na mieru – či už neutrálnych motívov, alebo motívov z vlastných fotografií

vlastných obrazov na mieru – s motívom vašej rodiny, kolegov, zážitkov z dovoleniek, jednoducho z vašich vlastných fotografií, ktoré vám pripomenú vašich blízkych či chvíle, ktoré ste prežili.

Naša spoločnosť má vlastnú výrobu na ponúkaný sortiment, takže pod jednou strechou nájdete kreativné nápady, ako aj priamo výrobu tapiet, žalúzií, obrazov. Celý proces vám vieme vysvetliť, resp. ponúknuť najideálnejšie riešenie práve pre vás.
optimalizované pre 1280x1024