Novinky

Pripravili sme pre Vás nové služby:
Interiérová grafika
CarWrapping
Sites screenshot #1

CarWrapping

Prečo celoplošný polep fóliou - CarWrapping?

PODČIARKNITE VAŠU INDIVIDUALITU! Odlíšte sa od ostatných!

CarWrapping ponúka ideálne riešenie pre jednotlivcov, ktorí chcú podčiarknuť svoju individualitu alebo túžia po originálnom vzhľade svojho vozidla.
CarWrapping je cenovo výhodnejší oproti lakovaniu, pričom vždy sa možno vrátiť k pôvodnej farbe vášho auta.
Carwrapping taktiež ponúka riešenie aj pre firmy, ktoré potrebujú farebne zjednotiť svoj vozový park (autá môžu byť od rôznych výrobcov), a tak zachovať ich korporatívny štýl. 

CarWrapp fólie sú určené najmä na celoplošný polep karosérií automobilov alebo ich jednotlivých častí. Sú dostupné v širokej škále farieb a prevedení lesklé, matné, metalické, karbónové, perleťové a designové. Takýto polep chráni originálny lak vášho auta pred vyblednutím, poškriabaním, agresívnymi chemikáliami, a najmä vylepší jeho dizajn, podčiarkne vašu individualitu. Používame špeciálne fólie značiek 3M, Oracal, Mactac, Avery, Arlon, CFC a iné. Fólie sú vyvinuté špecialne na celoplošný polep auta, sú vhodné na polep 3D povrchov a odstrániteľné bezo zvyšku aj po dlhom čase po ich aplikácii. Po odlepení fólie lepidlo nezostáva na karosérii a lak na karosérii sa okrem iného zachová v perfektnom stave. Všetky tieto fólie boli navrhnuté na vylepšenie designu pri polepe áut. Fólia sa vyrába v šírke 152 cm a netreba ju pri lepení nadpájať. To znamená, že aplikácia je uskutočnená bez viditeľných spojov.

Základné charakteristiky používaných fólií:
- životnosť 5-7 rokov (podľa typu fólie),
- farebn
á stálosť po celú dobu životnosti fólie,
-
odolnosť voči UV žiareniu,
- stabilita vo v
šetkých podmienkach (mráz, slnečné žiarenie, vysoké teploty),
- okam
žitá odstrániteľnosť bez akéhokoľvek poškodenia laku,
- be
žná umývateľnosť (odporúčame ručné umývanie),
- funkcia ochrany laku,
-
ľahká opraviteľnosť v prípade poškodenia vozidla možno vymeniť fóliu iba na poškodenom diele.

Nakoľko cena jednotlivých značiek fólií je rozdielna, nie je možné stanoviť jednotnú cenu za celoplošný polep auta. Cena je vždy stanovená po individuálnej konzultácii so zákazníkom.

optimalizované pre 1280x1024